Dekri teren
Karakteristik teknik
Konsènan Outboards
Sa a se yon mini motè deyò ki lejè, ki peze apeprè 17.4 kg, ki fèt pou ti bato. Li gen yon sèl-motè silenn, ki ofri yon konstriksyon kontra enfòmèl ant ak pòtab pou transpò ak enstalasyon fasil. Konsepsyon yon sèl -silenn bay ase pouvwa pandan li kenbe limyè motè a, sa ki fè li ideyal pou itilize sou dlo kalm. Anjeneral, kalite motè sa a efikas -e li fonksyone ak bri ki ba, sa ki fè li apwopriye pou lapèch, krwazyèr nan lak, ak lòt aktivite lwazi.
Konpayi Entwodiksyon

Ki baze sou prensip la nan ekselans, nou te lanse siksesif outboard 2-konjesyon serebral: 3hp / 5hp / 9.8hp / 15hp / 20hp / 30hp / 40hp, outboard 4-konjesyon serebral: 6hp / 20hp / 60hp EFI ak outboard elektrik: 40hp. An tèm de inovasyon teknolojik, nou te reyalize tou rezilta remakab. Apati 24 jiyè 2023, nou te jwenn 25 patant, ki kouvri divès domèn tankou aparèy sistèm ekipman pou lwil motè deyò, aparèy tès laan, ak aparèy pou fikse ak pi sere. An repons a pwoblèm nan mak vityèl puisans nan mache a, nou te toujou respekte prensip la nan puisans otantik, touche gradyèl lwanj nan men konsomatè yo.
Anbalaj
1. Disponib kòm yon sèl inite oswa doub anbalaj inite.
2.Chak inite byen chaje nan yon bwat katon ak pwoteksyon kim andedan pou asire transpò an sekirite.

Liy Pwodiksyon
Izin motè deyò Calon Gloria gen yon liy pwodiksyon konplè nan -kay, ki kouvri tout bagay, depi asanble jiska tès final la.
Liy la byen -òganize ak estasyon travay estanda pou asire konsistans ak efikasite. Chak pwosesis gen ladan chèk kalite, ak eleman kle tankou motè a ak sistèm elektrik sibi tès fonksyonèl asire fyab.






Tès motè
Chak motè deyò Calon Gloria sibi yon seri tès solid anvan yo kite faktori a, ki gen ladan apeprè inèdtan enspeksyon distribisyon, tès tanperati motè, tès angajman angrenaj ba -vitès ak gwo-vitès, tès pwodiksyon dlo, chèk emulsifikasyon lwil oliv, ak yon bon jan enspeksyon vizyèl.
Anplis de kontwòl kalite nan -kay la, chak echantiyon inite dwe konplete tou omwen 150 èdtan nan deyò sou-tès dlo. Pa egzanp, pwototip 4-konjesyon serebral 60hp nou an te sibi plis pase 500 èdtan tès pèfòmans nan mond reyèl la.




Revizyon

Vizit Kliyan




2 Stroke Outboard Quick Start Gid
- Enstale deyò a ak plak anti-kavitasyon 25mm anba anba bato a; asire ke boîtier motè adapte bato a.
- Sèvi ak gazolin san plon, #92 oswa pi wo.
- Rekòmande lwil motè 2-konjesyon serebral: TC-W3.
- Rekòmande lwil oliv Kovèti pou: GL-4 80W90.
- Melanj gaz:
- Premye 10 èdtan: 25:1 (gazolin: lwil 2 kou)
- Apre 10 èdtan: 50:1 (gazolin: lwil oliv 2 kou)
- Chanje lwil oliv Kovèti pou apre 10 èdtan, Lè sa a, chak 50 èdtan (tcheke pou dlo regilyèman).
Baj popilè: mini outboard motè, Lachin mini outboard motè manifaktirè, Swèd, faktori
2 STROKE 3HP GAZOLIN DEBÒ MOTÈ
CG 3HP a se yon motè deyò pòtab ki lejè, kontra enfòmèl ant, ak avanti-pare. Avèk konsepsyon inik li yo, pwen ergonomic pote, ak pèfòmans serye, 3HP a se versatile ase pou yon pakèt ti bato ak aplikasyon. Tank gaz ki entegre-li senplifye enstalasyon, sa ki pèmèt ou ale nan plas lapèch pi renmen ou ak konfyans total.
| MODEL | T3 |
| Kalite | 2 Konjesyon Serebral |
| Wotè Travès | 441mm (S) |
| Dimansyon | 628 * 289 * 997 mm (S) |
| Pwa sèk | 17.4 Kg |
| Max. Ranje RPM | 4500-5500r/min |
| Max. Outpower | 2.2kW |
| Ranpli RPM ralenti | 1200±50 r/min |
| Kalite motè | 1-sil. |
| Deplasman | 70 cc |
| Bore x konjesyon serebral | 46.0 x 42.0 mm |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller manch |
| Kòmanse sistèm | Manyèl kòmanse |
| Chanjman Kovèti pou | F-N |
| Rapò Kovèti pou | 2.08 |
| Taye & Panche | Manyèl |
| Kapasite tank gaz | Bati-nan 1.4L |
| Kapasite lwil oliv Kovèti pou | 0.075 L |
| Melanj rapò | 50 : 1 |
| Propeller | 7¼X6-BS pous. |
Pwochen
Outboard Marine EngineVoye rechèch










