Dekri teren
Karakteristik teknik
SOU OUTBOARDS
Motè deyò 2-kou 9.8hp a se yon solisyon versatile pou veso dlo ti ak mwayen gwosè, ki ofri yon balans ekselan nan pouvwa ak portabilite. Ki fèt pou adapte yon varyete aplikasyon, li bay pèfòmans serye si yo itilize kòm yon motè andedan oswa deyò. Konsepsyon kontra enfòmèl ant li asire enstalasyon fasil ak manyen, fè li yon chwa pratik pou bato lwazi oswa lapèch. Fyab motè a soti nan konstriksyon solid li yo ak kondisyon antretyen senp. Kit ou bezwen yon motè andedan oswa deyò pou itilize chak jou oswa avanti okazyonèl, motè 9.8hp sa a bay pouvwa konsistan ak adaptabilite nan divès anviwònman maren.
Egzèsis sekou
Egzèsis sekirite Lakwa Wouj Chuzhou




Egzibisyon
2024Shanghai




Sètifika

Kijan pou w chwazi bon Propeller pou motè outboard ou a?
Lè w ap chwazi yon elis, de faktè kle ou dwe konsidere se dyamèt ak anplasman. Dyamèt la refere a lajè elis la, mezire soti nan yon kwen ekstèn nan lam yo wotasyon nan lòt la, pase nan mwaye a. Anplasman an dekri ki jan lwen yon bato pral vwayaje ak yon sèl revolisyon konplè nan elis la, asepte pa glisman. Pa egzanp, yon elis 11" x 9" gen yon dyamèt 11-pous ak yon anplasman 9-pous. Nan teyori, sa vle di bato a ta deplase 9 pous pou chak wotasyon, menm si kondisyon mond reyèl la anjeneral lakòz mwens akòz glisman.
Yon elis ki pi wo jeneralman ogmante vitès siperyè -, sa ki fè li yon bon chwa pou croisière long-distans oswa aplikasyon pou gwo-vitès. Sepandan, sa a souvan vini nan depans lan nan akselerasyon redwi oswa "twou-tire" pouvwa, ki fè bato a pi dousman jwenn vitès. Nan lòt men an, yon elis ki pi ba ogmante akselerasyon epi li ideyal pou sitiyasyon kote demaraj rapid yo enpòtan, tankou rale ski dlo oswa navige nan dlo ki difisil. Sepandan, li ka limite vitès bato w la.
Li enpòtan pou w sonje ke w chwazi move elis la ka gen yon enpak negatif sou pèfòmans motè w la. Si w itilize yon elis ki twò gwo oswa twò piti pou motè w la, sa ka lakòz twòp usure, diminye efikasite gaz, e petèt menm plis pase -rev motè a, sa ki lakòz surchof. Toujou tcheke ranje RPM rekòmande manifakti a pou motè outboard ou a epi chwazi yon elis ki ede kenbe motè a nan ranje optimal sa a.
Anplis de sa, yo dwe konsidere kalite bato ak pwa. Yon bato ki pi lejè ak yon motè ki pi piti ka anjeneral okipe yon elis ki pi wo, pandan y ap yon bato ki pi gwo oswa yon bato ki chaje anpil ka mande pou yon anplasman pi ba pou pi bon manyen ak efikasite gaz.
Pou asire ke outboard ou a fonksyone pi byen, li rekòmande tou pou teste ak yon takomèt epi evalye vitès bato ou a ak pèfòmans nan divès chaj ak kondisyon. Sa a ede asire ke elis la chwazi a pèmèt motè a kouri nan pi bon ranje RPM li yo, evite souch motè a ak maksimize efikasite gaz.
Baj popilè: inboard oswa outboard motè, Lachin inboard oswa outboard manifaktirè motè, Swèd, faktori
2 STROKE 9.8HP MOTÈ DEBÒD
T9.8 a se yon motè de-de kou ki dirab ak serye, li te ye pou konsepsyon lejè li yo, gwosè kontra enfòmèl ant ak pèfòmans eksepsyonèl. Konpare ak lòt modèl sou mache a, T9.8 la delivre san efò epi li pafè pou pi piti bato, patikilyèman sa yo ki poko gen 6 mèt nan longè, ki gen ladan tou de kalite vèr ak aliminyòm. Si w ap mete deyò pou yon pwomnad fanmi sou dlo a oswa yon avanti nan wikenn, T9.8 la garanti yon eksperyans bato lis ak agreyab, elve tan ou pase sou dlo a.
| Modèl | T9.8 |
| Wotè Travès |
S: 435 (mm) L: 562 (mm) |
| Pwa sèk |
S:26kg L:27kg |
| Dimansyon | 793 * 320 * 996mm (S) / 793 * 320 * 1123mm (L) |
| Max. Ranje RPM | 4500-5500 r / min |
| Max. outpower | 7.2kW (9.8HP) |
| Ranpli RPM ralenti | 1200±50 r/min |
| Kalite motè | 2-sil. |
| Deplasman | 169cc |
| Bore X Stroke | 50.0 × 43.0 mm |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller manch |
| Kòmanse sistèm | Manyèl kòmanse |
| Chanjman Kovèti pou | F-N-R |
| Rapò Kovèti pou | 2.08 |
| Taye & Panche | Manyèl |
| Kapasite tank gaz | 12L |
| Kapasite lwil oliv Kovèti pou | 0.32 L |
| Pwopòsyon melanje (lwil oliv) |
50 : 1 |
| Propeller | 8 3/4 * 8 1/2 pous |
Pwochen
Bato vitès motè deyòVoye rechèch











