Dekri teren
Karakteristik teknik
Konsènan Outboards
Motè deyò 2 kou 3 HP la kanpe kòm motè deyò ki pi lejè nan klas li a, li ofri konvenyans inegalabl pou moun ki apresye portabilite ak senplisite. Si w ap kòmanse yon vwayaj lapèch rapid oswa eksplore lak kalm sou yon bato enflatab, motè kontra enfòmèl ant sa a se konpayon pafè a.
Kòm motè deyò ki pi lejè a, yon sèl moun ka monte, retire li epi pote l fasil-pa gen okenn ekipman pou leve oswa men anplis ki nesesè. Li espesyalman ideyal pou ti bato, kannòt, tender, ak bato pliable kote espas ak pwa yo limite.
Malgre ti gwosè li, motè deyò ki pi lejè sa a bay pouvwa serye ak gaz reponn, asire yon woulib lis ak efikas. Bati ak materyèl ki reziste -kowozyon nan lavni ak yon konsepsyon zanmitay itilizatè-, li ofri tou de rezistans ak operasyon fasil. Pou bato ki bezwen maksimòm mobilite san yo pa konpwomèt pèfòmans, 2 kou 3 HP se chwa entelijan, ki lejè.
Ekip sekou



Nan CALON GLORIA, nou kwè ke responsablite antrepriz ale pi lwen pase livrezon pwodwi bon jan kalite -sa vle di tou bay kominote a tounen. Anliny ak angajman sa a, nou te aktivman patnè lesprih Ekip Sekou Blue Sky,youn nan pi gwo òganizasyon imanitè ki pa-chin nan ki espesyalize nan sekou ijans ak sekou pou katastwòf.
Atravè kolaborasyon sa a, nou te bay motè ak ekipman outboard esansyèl pou sipòte misyon sekou ki baze sou dlo-pandan inondasyon ak dezas natirèl. Ekip teknik nou an te bay tou sèvis fòmasyon ak antretyen sou sit-pou asire ke chak pyès ekipman yo fè yon bòn nan kondisyon ekstrèm.
Efò byennèt piblik sa yo non sèlman reflete fòs teknik nou, men tou demontre devouman nou an nan responsablite sosyal.
Achtè montre



Pyès rezèv



Pwodwi pou motè outboard nou yo ak pyès rezèvyo fèt ak konpatibilite laj nan tèt ou. Pifò nan konpozan nou yo konplètman konpatib ak mak Japonè ki byen koni-, sa ki asire itilizatè yo ka fasil jwenn pyès ranplasman oswa jwenn sipò teknik lokalman. Sa a siyifikativman diminye tan yo epi fè antretyen pi pratik ak pri-efikas pou kliyan nou yo atravè lemond.
Anplis de sa, tout pati nou yo disponib pou vann endividyèl, pbay fleksibilite pou kliyan ki bezwen ranplase konpozan espesifik san yo pa achte tout asanble yo. Kit ou bezwen antretyen woutin oswa reparasyon ijan, sistèm pyès rezèv serye nou an asire ou ka kenbe motè ou a mache san pwoblèm ak konplikasyon minim.
Avèk CALON GLORIA, w ap envesti pa sèlman nan yon motè outboard ki gen gwo -pèfòmans, men tou nan yon eksperyans apre-lavant san enkyetid-ki apiye pa pyès ki aksesib, ki gen bon kalite-.
Depo



FAQ
K: Èske ou gen CE apwobasyon?
A: Wi, nou genyen.
K: Ki kantite minimòm lòd (MOQ)?
A: MOQ: 1
K: Ki kondisyon peman ou ye?
A: T/T (Transfè Telegrafik), L/C (Lèt Kredi), elatriye
K: Ki tan pou pwodiksyon ak livrezon?
A: 1-3 jou travay pou echantiyon
14-21 jou travay pou lòd esansyèl
K: Èske ou bay echantiyon?
A: Wi. Kliyan peye echantiyon yo e menm pri anbake.
K: Ki opsyon anbake yo ye?
A: machandiz lè, machandiz lanmè, eksprime elatriye.
K: Èske ou ka bay yon sètifika orijin?
A: Wi.
K: Ki sa ki pwosesis kontwòl kalite ou a?
R: Tout motè CG deyò yo sibi tès durabilite milti-etap nan pisin tès yo, lak, rivyè, oswa oseyan, epi yo fè yon enspeksyon segondè pou sere a nan kav pi ba a.
K: Èske ou ka akomode personnalisations oswa demann espesyal?
A: Decals / konsepsyon pakè yo ka Customized nan demann ou sou baz sèten kantite; Anplis, nou ofri plis opsyon koulè ak pyès rezèv deyò nan lòt mak
K: Konbyen tan mwen ka jwenn fidbak la apre nou voye ankèt la?
A: Nou pral reponn nan lespas 12 èdtan.
Baj popilè: pi lejè motè deyò, Lachin pi lejè manifaktirè motè deyò, Swèd, faktori
2 KOTE 3HP OUTBOARD MOTÈ
Motè deyò 2 kou 3HP a se youn nan motè deyò ki pi lejè ki disponib, sa ki fè li pafè pou ti bato ak atizana enflatab. Ki fèt pou transparans maksimòm, motè deyò ki pi lejè sa a fasil pou pote, enstale ak estoke. Malgre gwosè kontra enfòmèl ant li yo, li bay pèfòmans serye ak itilizasyon gaz efikas, sa ki fè li yon chwa ideyal pou moun k ap chèche yon solisyon bato ki senp ak pratik. Chwazi motè deyò ki pi lejè a pou avanti san efò sou dlo a.
| Modèl | T3 |
| Wotè Travès | 441mm (S) |
| Dimansyon | 628 * 289 * 997 mm (S) |
| Pwa sèk | 17.4 Kg |
| Max. Ranje RPM | 4500-5500 r / min |
| Max. outpower | 2.2kW |
| Ranpli RPM ralenti | 1200±50 r/min |
| Kalite motè | 1-sil. |
| Deplasman | 70 cc |
| Bore X Stroke | 46.0 x 42.0 mm |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller kontwòl |
| Kòmanse sistèm | Kòmanse manyèl |
| Chanjman Kovèti pou | F-N |
| Rapò Kovèti pou | 2.08 |
| Taye & Panche | Panche manyèl & Panche elektrik |
| Kapasite tank gaz | Bati-nan 1.4L |
| Kapasite lwil oliv Kovèti pou | 0.075 L |
| Sistèm lubrification | 50: 1 (gaz: lwil) |
| Propeller | 7¼X6-BS pous. |
Pwochen
Motè gaz deyòVoye rechèch










