Dekri teren
Karakteristik teknik
SOU OUTBOARDS
Motè deyò 2 kou a se yon motè efikas ak ki lejè lajman ki itilize nan ti bato ak espò nan dlo. Li konplete yon sik combustion ak chak konjesyon serebral piston, bay gwo pouvwa ak akselerasyon rapid. Konpare ak motè 4-konjesyon serebral, motè 2-konjesyon serebral gen yon estrikti ki pi senp epi yo pi fasil yo kenbe, fè yo apwopriye pou itilizatè k ap chèche fleksibilite. Sepandan, yo gen pi gwo emisyon, kidonk li enpòtan pou konsidere enpak anviwònman an lè w ap itilize yo.
Pake

Achtè montre




Sètifika

FAQ
K: pri ou twò wo.
Ki baze sou eksperyans nou an, sèlman pouswiv pri ki ba souvan pwouve inefikas nan kaptire mache a. Ekspansyon sa a pwomèt yon pi laj mache ak yon fondasyon ki pi estab pou kwasans biznis ou.
K: Ki kondisyon peman ou ye?
K: Èske ou bay echantiyon?
K: Ki sa ki pwosesis kontwòl kalite ou a?
K: Èske ou ka akomode personnalisations oswa demann espesyal?
Baj popilè: 2 kou outboard motè, Lachin 2 kou outboard motè manifaktirè, Swèd, faktori
2 KOTE9.8HP OUTBOARD MOTÈ
T9.8 a se yon ekselan ak dirab de-motè deyò, ki gen avantaj tankou lejè, gwosè kontra enfòmèl ant, ak pèfòmans pwisan. Konpare ak motè deyò ki sanble ak lòt mak, T9.8 la fasil pou kòmanse epi yo ka enstale sou ti bato ki poko gen 6 mèt, ki gen ladan veso vèr ak aliminyòm. Lè ou ale nan lanmè ak fanmi ou, ou pral fè eksperyans cham inik nan T9.8 la. Tanpri tcheke spesifikasyon la jan pi ba a:
| Modèl | T9.8 |
| Wotè Travès | S:435(mm) L:562(mm) |
| Pwa sèk | S:26kg L:27kg |
| Max. Ranje RPM | 4500-5500 r / min |
| Max. outpower | 7.2kW (9.8HP) |
| Ranpli RPM ralenti | 1200±50 r/min |
| Kalite motè | 2-sil. |
| Deplasman | 169cc |
| Bore X Stroke | 50.0 × 43.0 mm |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller manch |
| Kòmanse sistèm | Manyèl kòmanse |
| Chanjman Kovèti pou | F-N-R |
| Rapò Kovèti pou | 2.08 |
| Taye & Panche | Manyèl |
| Kapasite tank gaz | 12L |
| Kapasite lwil oliv Kovèti pou | 0.32 L |
| Pwopòsyon melanje (gaz: lwil oliv) | 50:1 |
| Propeller | 8 3/4 * 8 1/2 pous. |
Pwochen
Motè deyò 15hpVoye rechèch











