Dekri teren
Karakteristik teknik
Konsènan Outboards
Motè deyò gazolin 4-nou an 20HP bay pouvwa serye, efikasite gaz eksepsyonèl, ak operasyon trankil - fè li yon chwa ideyal pou bato lapèch, ti bato travay, ak bato lwazi.
Avantaj kle yo

Zanmitay anviwònman an
Emisyon ki pi ba yo fè li konfòme ak estanda anviwònman an ak pi bon pou lanati.

Efikas gaz
Motè avanse 4 kou a asire konbisyon pi pwòp ak pi efikas, ekonomize gaz ou nan chak vwayaj.

Ba bri & Vibration
Jwi woulib pi dous ak bri redwi ak Vibration, amelyore konfò bato ou.

Anti-kouvwi korozyon
Pretretman sifas yo, jadendanfan pwopriyetè, ak yon kouch konpoze twa -.
Sèvis
Garanti
1 ane pou itilizasyon komèsyal / 2 ane pou itilizasyon lwazi
Solisyon OEM Customized
Soti nan jeni pwodwi rive nan anbalaj mak, nou ofri pèsonalizasyon fen-a-adapte pou mak ou ak bezwen mache ou.
Fen -a-Sipò Lojistik Fen
Sipò lojistik nou an gen ladan jesyon egzak envantè, asire nivo stock pi bon ak renouvèlman alè.

Garanti repons 24 èdtan
Ekip teknik ekspè nou an asire rapid, sipò pwofesyonèl-reponn a tout demann nan yon jou ouvrab.
Konsèy teknik
Nou ofri leson patikilye videyo, asistans aleka, ak manyèl detaye pou sipòte enstalasyon ak antretyen fasil.
Konpayi nou an
Zhejiang Cang Long pouvwa machin co, Ltd.
echèl antrepriz
Faktori nou an kouvri15,000 mèt kare, sipòte pwodiksyon gwo-echèl ak plis pase100 anplwaye kalifye, ki gen ladan yon ekip devwe nanenjenyè teknik ki gen eksperyans. Nou ekipe ak machin avanse ak liy pwodiksyon modèn, asire efikasite segondè, presizyon, ak bon jan kalite pwodwi ki konsistan.

Pouswit bon jan kalite
Nou defann yon pwosesis kontwòl kalite strik pandan tout pwodiksyon an. Soti nan enspeksyon matyè premyè ak chèk Diecasting nan tès pèfòmans milti-anvan ak apre asanble, chak etap ekipe ak zouti espesyalize -tèstè dite, mikromèt, kalib ak plis ankò. Nenpòt atik ki pa -konfòme yo retravay oswa rejte, pou asire ke chak pwodwi satisfè nòm wo-bon jan kalite nou yo.

Depo






Sètifika

Baj popilè: nouvo bato motè outboard, Lachin nouvo bato motè outboard manifaktirè, Swèd, faktori
4 STROKE 20HP MOTÈ DEBÒD
CG MARINE 20hp kat-motè a gen yon nouvo fini ma, pèfòmans amelyore, ak yon estrikti ranfòse. Li konpatib ak elis SOLAS epi li fèt pou manyen fasil. Enteryè a byen òganize-, asanble manch lan amelyore ergonomique, epi li ofri fasil pou kòmanse manyèl ansanm ak pi douser chanjman angrenaj.
| MODEL | F20 |
| Kalite | 4 Konjesyon Serebral |
| Wotè Travès | 438mm (S) 565mm (L) |
| Dimansyon | 1048 * 386 * 1097 mm (S) / 1048 * 386 * 1224 mm (L) |
| Pwa sèk | 53.8 kg (S) 55.8 kg (L) |
| Max. Ranje RPM | 5000-6000r/min |
| Max. Outpower | 14.7kW |
| Ranpli RPM ralenti | 1050±50 r/min |
| Kalite motè | 2-sil. |
| Deplasman | 362 cc |
| Bore X konjesyon serebral | 63.0 x 58.1 mm |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller Kontwòl / Remote Control |
| Kòmanse sistèm | Manyèl Start / Elektrik Start |
| Chanjman Kovèti pou | F-N-R |
| Rapò Kovèti pou | 2.08(27/13) |
| Taye & Panche | Manyèl |
| Kapasite tank gaz | Ekstèn 24L |
| Kapasite lwil oliv Kovèti pou | 0.25 L |
| Propeller | 9 1/4X11-J1 |
Voye rechèch










