Dekri teren
Karakteristik teknik
Sou outboards
Avantaj kle yo

Zanmitay anviwònman an

Gaz efikas

Ba bri & Vibration

Anti - kouch korozyon
Lanmès
Garanti
1 ane pou itilizasyon komèsyal / 2 ane pou itilize lwazi
Sèvis OEM pèsonalize
Ranpli solisyon lojistik

24-èdtan repons asirans
Konsèy pwofesyonèl
Entrepo



Montre achtè






Baj popilè: 4 konjesyon serebral 20 hp bato outboard, Lachin 4 konjesyon serebral 20 hp bato manifaktirè outboard, founisè, faktori
4 konjesyon serebral 20hp motè outboard
| Modèl | F20 |
| Lèt | 4 konjesyon serebral |
| Wotè transom | 438mm (s) 565mm (L) |
| Dimansyon | 1048*386*1097 mm (s) / 1048*386*1224 mm (l) |
| Pwa sèk | 53.8 kg (s) 55.8 kg (l) |
| Max. RPM Range | 5000-6000R/min |
| Max. Élentation | 14.7kw |
| Ralanti ranje rpm | 1050 ± 50 r/min |
| Kalite motè | 2-cyl. |
| Deplasman | 362 cc |
| Te fè x konjesyon serebral | 63*58.1 |
| Distribisyon ignisyon | CDI |
| Sistèm volan | Tiller kontwòl |
| Kòmanse sistèm | Manyèl kòmanse |
| Kovèti pou chanjman | F-N-R |
| Kovèti pou rapò | 2.08(27/13) |
| Koupe & enklinezon | Manièl |
| Kapasite tank gaz | 24L |
| Elis | 9 1/4×11-J1 |
Voye rechèch











